Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki matur 2010 online. Ściągnij PDF

Utworzony przez fanta, 29 czerwca 2010 r. o 15:31 Powrót do artykułu
elizzz napisał:
mi pisze ze jest przekroczony limit 7000 uzytkownikow
mi tez... jade do tej szkoly ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie sekretariat od 11 dpiero;///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle oke ma przekroczony limit użytkowników i nie można się dostać. Może by z łaski swojej coś w końcu zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matematyka poszła nieźle , bo łatwiej się ściąga, niż np. j. polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja sie chciałam zalogować (pisało, że jest 2800 użytkowników online) to wyskoczyło hasło, że przekroczony został limit użytkowników. Jednak po chwili zalogowanych było 3000, a potem 3180 osób. Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest kur... możliwe ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam to samo, prędzej dowiemy się w szkole niż z neta ;/;/;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak . . . kolejne 2000 osób się zalogowało, a ja oczywiście nie . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więc oboje mamy takiego samego pecha i pewnie nie tylko my;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi udało się zalogować zaraz po 7 rano, mało ludzi było wtedy..teraz to tragedia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też próbuje od 7, ale jeszcze mi się nie udało :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam to samo, przy 5000 osób mnie nie zalogowało, a teraz jest jakoś 15000...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie tu zaraz krew jasna zaleje, w nocy siedziałam jak głupia do 3.00 w nocy po czym pojawił się komunikat "brak wyniku'' myślałam że mnie rozniesie ze złości. potem wstałam coś przed 5 .. znów to samo. a teraz siedzę od 7 i dalej nic.. już jest 10400 zalogowanych a ja dalej nie wiem.. OKE powinno ponosić odpowiedzialność za wszystkie zawały do jakich doprowadzają naopowiadają głupot że o północy będą wyniki a tu duuuupa blada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopiero bylo 20200 zalogowanych ale spada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co tu marudzić że serwery zapchane i tyle użytkowników ?a nie prościej pojechać do szkoły i się dowiedzieć? ja byłem,rewelacji nie było ale zdałem i mam spokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jestem przewrażliwiony, nie lubię obecnej koalicji - to fakt, ale niech diabli wezmą oke kraków. Od środka nocy nie można się tam zalogować. Teraz godz. 10 również. Trzymają maturzystów w niepewności całe miesiące, a teraz jeszcze godziny: to chore, bezduszne i w stylu liberalnym. Trzeba ten system natychmiast zmienić, bez zmiany na ludzi na wrażliwych i profesjonalnie przygotowanych się tego nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
po co tu marudzić że serwery zapchane i tyle użytkowników ?a nie prościej pojechać do szkoły i się dowiedzieć? ja byłem,rewelacji nie było ale zdałem i mam spokój
A może ktoś mieszka 100 km od swego LO??? !!! ;/// i nie tak prościej chyba nie????!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto powiedzial ze wszyscy chodzili do LO? ja mam prawie 40 km do swoijego Technikum a wyniki beda dopiero jutro u nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
remek napisał:
Może jestem przewrażliwiony, nie lubię obecnej koalicji - to fakt, ale niech diabli wezmą oke kraków. Od środka nocy nie można się tam zalogować. Teraz godz. 10 również. Trzymają maturzystów w niepewności całe miesiące, a teraz jeszcze godziny: to chore, bezduszne i w stylu liberalnym. Trzeba ten system natychmiast zmienić, bez zmiany na ludzi na wrażliwych i profesjonalnie przygotowanych się tego nie da.
A ty jesteś w stylu solidarnym, tak? zajrzyj sobie do słownika maturzysto zanim zaczniesz bredzić, życzę Ci faila z polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W chwili obecnej przekroczony został limit 25200 użytkowników w systemie. Proszę spróbować później. Przepraszamy za utrudnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aktualnie zalogowanych: 25600 To są jakieś jaja, albo błąd. Nikt sie nie wylogowuje od rana? Tylko siedzą i oglądają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...